Grupa Kapitałowa Grupa Azoty
Wybierz spółkę
Kolejna ligowa wygrana Chemika Police
18.12.2016

Siatkarki Chemika Police nie oddały nawet jednego seta swoim rywalkom z Muszyny.

Podopieczne Jakuba Głuszaka rozpoczęły spotkanie 12. kolejki Orlen Ligi od wspaniałej gry w ataku. Do tego mistrzynie kraju grały w obronie wręcz bezbłędnie. Wszystko to pozwoliło ograć rywalki do 9. W drugim secie również przeważały przyjezdne, które wygrały do 16. Trzecia partia była najbardziej zacięta. Jednak i tym razem siatkarki z Polic okazały się lepsze i wygrały całe spotkanie 3:0.

Najlepszą zawodniczką spotkania wybrana została Jelena Blagojević (Chemik Police).

Polski Cukier Muszynianka Enea - Chemik Police 0:3 (9:25, 16:25, 20:25)

Chemik: Werblińska (8), Blagojević (12), Bełcik (4), Montano (14), Veljković (7), Gajgał-Anioł (3), Zenik (l.) oraz Bednarek-Kasza (3), Wołosz (1)